Úvod
logo Facebook

O společnosti, vývoj, výzkum

Po více než 40 let je VetriSCIENCE® z Vermontu lídr ve výzkumech a vývoji produktů a vysoce kvalitních doplňků pro velká a malá zvířata. Divize Corporation, VetriSCIENCE® of Vermont vyrábí pouze nejčistší a nejspolehlivější výrobky, které splňují náročné standardy současných veterinářů a majitelů koní, psů a koček.

NASC

Dog PointerJsme odhodláni vzdělávat trh s nutričními doplňky. Dr. Roger Kendall, viceprezident pro výzkum a vývoj a Dale Metz, CEO, jsou oba zakládajícími členy National Animal Supplement Council neboli NASC (Národní rada pro potravní doplňky u zvířat). Dale Metz je viceprezidentem NASC a je členem prezidia. Jako člen výkonného týmu je také zapojen do spolupráce s FDA a Center of Veterinary Medicine (CVM – Centrem veterinárního lékařství) pro stanovení nových obecných zásad pro zvířecí potravní doplňky. Dr. Roger Kendall je předseda NASC a člen vědeckého poradního výboru. NASC reprezentuje 65% výrobců potravních doplňků pro zvířata v USA. NASC byla založena, aby spolupracovala s Association of American Feed Control Officials (AAFCO – Asociace amerických úředníků pro kontrolu krmiv) a FDA na vyřešení otázek souvisejících s regulací potravních doplňků pro zvířata, která nepatří do potravního řetězce lidí. Dále pan  Metz and Dr. Kendall pomohli vyvinout Compliance Plus Program, který je vodítkem pro všechny členy NASC aby se stanovily postupy při regulaci potravních doplňků. Dodržování tohoto programu definuje označování výrobků, hlášení nežádoucích účinků, používání standardů kvality řízení a zaměřuje se na cílený výzkum určený pro výrobu. NASC úzce spolupracuje s Vetri SCIENCE® jejichž výrobky tak splňují vysoké standardy NASC týkající se kvality a označování výrobků.

GFII_MINI_chewsKvalita a jednotnost postupů

Vstupní suroviny používané VetriSCIENCE® jsou té nejvyšší kvality a jsou hodnoceny a zkoumány před použitím v našich výrobcích. Naše výzkumné a kontrolní oddělení je zodpovědné za přísnou kontrolu kvality a naše garantované testy jsou prováděné s využitím nejmodernějšího počítačem řízeného zařízení. Správné výrobní postupy jsou dodržovány za všech okolností, aby zaručily, že budou dodrženy naše náročné normy. 

Výsledky našeho výzkumu

Naše receptury jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje podle našeho biochemika Dr. Roger V. Kendalla, Ph.D. a našeho týmu produktových specialistů. Naše výzkumné studie se zaměřují na komplexní vztahy, které existují mezi dostupnými komponenty, které dohromady podporují dobrou kondici a obnovení zdraví. V důsledku toho jsme schopni vyvinout a vyrobit některé z nejvýznamnějších výrobků v oblasti potravních doplňků. Naše mateřská společnost FoodScience Corporation’s provádí rozsáhlý výzkum zajímavých vlastností N,N-Dimethylglycine (DMG), který je jedinečný a rozšiřuje naše hranice poznání ve vztahu k tomuto metabolickému produktu.

Proč doporučit receptury VetriSCIENCE® ?

GlycoFlexPotenciál našich výrobků je optimální pro zajištění jak preventivních, tak i léčebných výsledků. Aktivní složky jsou pro optimální účinnost kombinovány tak, jak se vyskytují v přírodě. Po ukončení vývoje jsou všechny lékové formy vyhodnoceny a posouzeny veterináři. Naše suroviny odpovídají nejvyšším standardů kvality, čistoty a možnostem pro maximální využití v těle zvířete. Naše označení na obalech nabízejí kompletní seznam složek. Každý přípravek byl vyvinut tak, aby účinkoval v souladu s ostatními výrobky VetriSCIENCE®. Všechny VetriSCIENCE® receptury musí projít důmyslnými laboratorními testy, než jsou uvolněny do prodeje. 

Technická podpora

VetriSCIENCE® z Vermontu vždy využívá zpětnou vazbu veterinářů, jak zlepšit účinnost a bezpečnost naší produktové řady. V roce 2005 byla sestavená komise Animal Scientific Review Board, aby pomáhala s vývojem nových produktů pro naše stále se rozšiřující řady výrobků a přezkoumávající stávající portfolio.

Animal Scientific Review Board

Tato skupina respektovaných odborníků se skládá z veterinářů a veterinárních odborníků na výživu se specializací na medicínu malých a velkých zvířat, kteří mají široké zkušenosti v oblasti výuky, přednášek, publikační činnosti a jsou aktivní ve své odborné veřejnosti. Členové jsou rozděleni do sekcí pro malá zvířata (psi a kočky) a sekce pro velká zvířata (koně). Mají zkušenosti z výživy, alternativní medicíny, celostní terapie, anatomie, fyziologie a biochemie včetně zkušeností s nutričními potřebami jednotlivých druhů zvířat, kterými se zabývají.