Úvod
logo Facebook

O společnosti AUXIVET s.r.o.

Společnost AUXIVET s.r.o. je obchodní firma, která je výhradním dovozcem a distributorem originálních potravních doplňků pro psy a kočky od americké firmy VetriSCIENCE®a české firmy NanoTrade, která vyrábí produkty TraumaPet® založené na nanotechnologiích, speciálně na nanostříbře. Tato zastoupení platí pro Českou a Slovenskou republiku.

Výrobky renomované značky VetriSCIENCE® mohou preventivně nebo také léčebně řešit některá onemocnění zvířat. Podporují správnou činnost např. ledvin, srdce, kůže, pohybového aparátu a posilují imunitní systém psů a koček. Podrobné informace o jednotlivých produktech, jejich složení a dávkování najdete v sekci „Produkty“. Vzhledem k tomu, že tyto speciální funkční pamlsky mohou tvořit součást celkové léčby a péče o psy a kočky, tak jejich indikace a použití je zcela závislé na posouzení a zhodnocení celkového zdravotního stavu veterinárním lékařem. Proto jsou k dostání pouze ve veterinárních ordinacích.

Leoš ŽeleznýVýrobky VetriSCIENCE® a TraumaPet®
žádejte u svého veterinárního lékaře.

Poradenství v oblasti zdravé výživy a veškerou odbornou podporu pro výrobky VetriSCIENCE® pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje MVDr. Leoš Železný, který se od roku 1994 specializuje na výživu psů a koček. Je autorem řady článků o výživě, členem Komory veterinárních lékařů České republiky a členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat. MVDr. Leoš Železný dlouhá léta také spolupracoval s anglickým výzkumným veterinárním centrem Waltham®, které se specializuje na výzkum v oblasti celkové výživy psů a koček.

Budete-li chtít poradit s výběrem a použitím funkčních pamlsků VetriSCIENCE®, neváhejte kontaktovat pana doktora na adrese: leos.zelezny@auxivet.cz.